Listing in this category: Wedding Software

Jak wypełnić pit 28

Druk PIT-28 jest wyjątkiem, który odróżnia go od większości formularzy, ponieważ termin nie upływa 30 kwietnia 2014 roku, a należy go dostarczyć do Urzędu Skarbowego nie później niż 20 stycznia 2014 roku.
Visit website View Detail →

Pit 37 druk

Odliczanie ujemnych dochodów z lat poprzednich wymusza na nas złożenie PIT 36 w miejsce Pit 37. Pobierz nasz bezpłatny program do PIT-37. Z postulatem o wspólne rozliczanie na blankiecie PIT-37 wystąpić mogą.
Visit website View Detail →

Pity 2013 program

Właściwe zrealizowanie deklaracji PIT-39 zapewnia proponowany przez nas program. Wolno z niego korzystać po powieleniu na dysk peceta lub online. Aplikacja ta pomaga w realizowaniu obliczeń, uzupełnianiu rubryk a.
Visit website View Detail →

Pit 37 2014

Zbiorowe opodatkowanie poprzez zeznanie PIT-37 polega na opodatkowaniu łącznym od sumy dochodów pozyskanych przez współmałżonków w danym okresie podatkowym, po odrębnym odliczeniu kwot ustalonych przez przepisy.
Visit website View Detail →

Darmowy program pit 2013

Druk PIT 36 rozliczenie 2013/2014. Deklaracja PIT-36 przeznaczony jest dla podatników, którzy prowadzą pozarolniczą działalność gospodarczą. W poniższym tekście przedstawione zostaną najważniejsze informacje.
Visit website View Detail →

Pit 28

Rozliczając zarobki niepełnoletniego dziecka (jeśli nie musi ono wysłać druk PIT na własną rękę, na oddzielnym od rodziców zeznaniu PIT), trzeba w zastępstwie standardowego Pit 37 rozliczyć PIT-36.
Visit website View Detail →

Ulga na dzieci

Z PIT-36 skorzystają też podatnicy, jacy robią użytek z tzw. kredytu podatkowego, czyli zwolnienia na podstawie art. 44 ust. 7a ustawy o PIT lub prowadzili działy specjalne rolnej produkcji objęte opodatkowaniem wg.
Visit website View Detail →